LIFTING

Vekom nám pokožka na tvári a čele poklesáva, vznikajú hlbšie nasolabiálne ryhy a klesá nám ústny kútik, pokožka stráca pružnosť a tvár stráca oválny tvar.
Systém Maximus, poháňaný  technológiou TriLipo, používa kombináciu cielenej TriLipo rádiofrekvencie a TriLipo dynamickej aktivácie svalstva (Dynamic Muscle Activation-DMA), ktorá je prelomom v neinvazívnom spôsobe tvarovania tela a vypnutia pokožky. Maximus je optimálnym komplexným riešením pre široké spektrum estetických zákrokov – redukcia tuku a tvarovanie tela, redukcia celulitídy,  spevnenie pleti a kontúr tváre – to všetko  v jednom kompaktnom systéme.

 

Tonizuje a dvíha vrstvu SMAS
DMA energia aktivuje tvárové svaly designované pre spevnenie, lifting SMAS vrstvy

Ošetrenie:
-    Neinvazívne, klinicky preukázateľná obnova kolagénu
-    Lifting, spevnenie svalov SMAS
-    Nárast dermálnej vrstvy a spevnenie SMAS zlepší vzhľad starnúcej pleti ( mladšie o 10 rokov)
-    Zlepšenie mikrocirkulácie a okysličenia
-    Zlepšenie detoxifikácie
-    Bezbolestné, príjemné ošetrenie

 

Vekom nám pokožka na tvári a čele poklesáva, vznikajú hlbšie nasolabialne ryhy a klesá nám ustny kútik, pokožka stráca pružnosť a tvár stráca oválny tvar.

Systém Maximus, poháňaný  technológiou TriLipo, používa kombináciu cielenej TriLipo rádiofrekvencie a TriLipo dynamickej aktivácie svalstva (Dynamic Muscle Activation-DMA), ktorá je prelomom v neinvazívnom spôsobe tvarovania tela a vypnutia pokožky. Maximus je optimálnym komplexným riešením pre široké spektrum estetických zákrokov – redukcia tuku a tvarovanie tela, redukcia celulitídy,  spevnenie pleti a kontúr tváre – to všetko  v jednom kompaktnom systéme.