Fibroblast

 

PLASTICKÁ OPERÁCIA BEZ CHIRURGICKÉHO ZÁKROKU!!!


Princíp funkcie Fibroblast :


Fibroblast – je nový revolučný prístroj s detailne prepracovanou technológiou, ktorý nám umožňuje vykonávať celú škálu neablatívnych zákrokov. Najväčšie uplatnenie nachádza v estetickej oblasti. Po ošetrení nezanecháva jazvy a proces hojenia je skutočne krátky. Ide o ošetrenie bez krvácania, šitia, jaziev a modrín.

Fibroblast pero vytvára na svojej špičke tzv. plazma záblesk. Tento záblesk pôsobí na hornú vrstvu pokožky a povrchovo odparí mikromilimetrový bod. V jeho bezprostrednej blízkosti dôjde k povrchovému zmršteniu kože. Ďalšie body sú vytvárané a umiestňované do redukčnej mriežky, ktorá je daná potrebami danej oblasti. Podľa ich rozmiestnenia dochádza k redukcii prebytočnej kože požadovanej oblasti.

Výsledok: zreteľne vypnutá koža, ktorá vyzerá prirodzene.

Plazma je najrozšírenejšia forma hmoty vesmíru a všetko je z nej vytvorené až z 99%. Sir William Crookes, anglický fyzik, toto štvrté skupenstvo hmoty objavil v roku 1879.

Malý Fibroblast záblesk má odparovací účinok, ktorý vykazuje súčasne hojivý a tkanivo sťahujúci efekt, ktorý zaisťuje rýchle hojenie. Zlepší sa elasticita kože a nastáva jej vypnutie.


Výhody tohto revolučného liftingu:

-          na rozdiel od konvenčnej (klasickej) chirurgie nemôže dôjsť k prehnanému liftingu, pretože sa s minimálnou intenzitou redukuje iba jej prirodzený prebytok

-          výsledok je viditeľný už v priebehu aplikácie.


Postup aplikácie Fibroblast:

-          Dezinfekciu horných viečok a ich okolia alebo inej ošetrovanej oblasti prevádzame výhradne dezinfekciou bez alkoholu.

-          Odfotíme oblasť, kde budeme aplikáciu vykonávať. Táto dokumentácia sa bude používať pre lepší prehľad o výsledku. Takýto spôsob je prehľadný.

-          Pre povrchové znecitlivenie doporučujeme krém (anestetikum) s hustejšou konzistenciu. Priemerná doba pôsobenia je 30–45 minút. Pre dosiahnutie intenzívneho výsledku je potrebné prekryť fóliou.

-          Metódou Fibroblast sa pôsobí na jednotlivé body, ktoré sú robené v špeciálnom poradí a v súlade s požadovanou mriežkou. Iba týmto spôsobom dosahujeme požadovaný výsledok.

-          Po dokončení ošetrované miesto aspoň 5 min. chladíme prikladaním chladných obkladov a následne ošetríme dezinfekciu bez alkoholu a nanesieme Fibroblast Powder.


Domáca starostlivosť:

-          Dvakrát denne ošetrovanú oblasť umyjeme neutrálnym mydlom a čistou vodou.

-          Potom jemne zo vzdialenosti 30 cm nastriekame dezinfekciu bez alkoholu. Necháme pôsobiť a opäť zopakujeme.

-          Neškrabeme a neodlupujeme chrasty.

-          Osušíme gázou. Nepoužívame materiál ktorý obsahuje vlákna.

-          Aplikujeme Fibroblast Powder, na 3. deň môžeme použiť aj „tekutý“ make up.

-          Keď odpadnú chrasty (asi po 4-7 dňoch), aby sme zabránili nežiaducej pigmentácii, používame po dobu 6 týždňov solárnu ochranu SPF 50+.


Intervaly aplikácie:

Minimálne za 6 týždňov a iná v tom prípade, ak nie je ošetrovaná oblasť začervenaná.


Počet aplikácií:

Výsledky sú viditeľné už po prvej liečbe, avšak niektoré podmienky môžu vyžadovať 2-4 aplikácie pre dosiahnutie požadovaných výsledkov. The results you achieve are instant and long lasting.