3 terapia v 1 ošetrení : exfoliácia, infúzia, okysličenie.

Vďaka prelomovej technológii, OxyGeneo ™ poskytuje vynikajúce výsledky v starostlivosti proti starnutiu pôsobením na kožu v hlbšej úrovni. Ošetrenie OxyGeneo ™ je vhodné pre všetky typy pleti - akýkoľvek etnický pôvod, sfarbenie pleti a citlivú pokožku.

 Hlboká infúzia. Kvalitné aktívne látky. Vynikajúce výsledky proti starnutiu.

Pri každom ošetrení OxyGeneo ™ môžete odstrániť jemné linky a vrásky, minimalizujete veľkosť pórov, hydratujete a vyživujete pleť, oživíte jednotvárny vzhľad pleti a zlepšíte celkový vzhľad tváre. Vyberte výživnú kapsulu, ktorá vyhovuje vašim špecifickým problémom pleti a zlepšite svoje výsledky.

NeoBright ™

NeoBright ™ je prelomové riešenie, ktoré prináša bezkonkurenčné zosvetlenie pleti a bielenie pigmentácie. Gél NeoBright ™ vpravuje účinné látky hlboko do pokožky, kde sú dokonale vstrebávané.

Kyselina azaleová = pigmentácie

Kyselina azaleová je známa účinná látka, ktorá sa používa na liečbu kožnej hyperpigmentácie. Znižuje aktivitu buniek produkujúcich pigment.

Kyselina kojová = zosvetľovanie pokožky

Kyselina kojová je prirodzene sa vyskytujúca látka produkovaná hubami, ktorá inhibuje tvorbu melanínu. V kombinácii s kyselinou azelovou dochádza k synergickému zosvetleniu a bieliacemu účinku.

Retinol = Anti - Aging

Derivát vitamínu A, je klinicky preukázané, že Retinol zvyšuje produkciu kolagénu a obnovu kožných buniek. Je tiež známy ako jedna z najlepších látok proti starnutiu.

NeoRevive ™

NeoRevive ™ úplne definuje ošetrenie pleti. Gél NeoRevive ™ jemne hojí a regeneruje pleť pomocou účinných látok, kde sú optimálne absorbované pokožkou.

Kyselina hyalurónová = redukcia vrások

Prirodzene produkovaná v ľudskom tele, je zodpovedná za zadržiavanie tekutín a kožnej hydratácie. Pri starnutí schopnosť ľudského tela znižuje výrobu kyseliny hyalurónovej. To má za následok tenkú, suchú a vráskavú pleť.

Peptidy = obnova pleti

Peptidy sú malé proteínové fragmenty, ktoré posilňujú schopnosť pokožky zadržiavať tekutiny. V kombinácii s kyselinou hyalurónovou je vytvorený synergický efekt dermálnej obnovy, čím sa redukujú vrásky.

Retinol = Obnova kolagénu

Derivát vitamínu A, u Retinolu bolo klinicky preukázané zvýšenie produkcie kolagénu a kožných buniek. Je známy ako jeden z najlepších bojovníkov proti vráskam.

AKO TO FUNGUJE


1. EXFOLIÁCIA

OxyGeneo ™ odlupovaním kože vrchnej vrstvy pokožky odstraňuje odumreté bunky, vyhladzuje a obnovuje pleť a pripravuje ju na príjem aktívnych látok. OxyGeneo ™ je bezpečný pre všetky odtiene pleti a bez podráždenia sa môže ošetrovať aj citlivá pleť.

2. INFÚZIA

Pomocou našej exkluzívnej kapsule OxyGeneo ™ čistí pleť, a pri tom infúziou vpravuje do pleti aktívne zložky. Môžete si vybrať medzi NeoRevive ™ pre omladenie a proti starnutiu alebo NeoBright ™ pre zosvetlenie pokožky a zlepšenie textúry pleti.

3. OKYSLYČENIE

OxyGeneo ™ produkuje bubliny CO2, ktoré jemne praskajú na povrchu pleti a vytvárajú fyziologickú reakciu, ktorá posiela okysličenú krv do ošetrovanej oblasti, zvyšuje kapilárny prietok a metabolizmus pokožky. Výsledkom je okysličenie pleti a optimálna absorpcia aktívnych zložiek dodaných ošetrením.

VÝSLEDKY


NeoBright ™

Zlepšenie štruktúry pleti, jej farby a veľkosti pórov. Vidíme bieliaci účinok na pehy (šípka ) a zmiernenie pigmentácie (seborheic keratóza) vidíme na spodnej časti nosoústnych záhybov.

NeoRevive ™

Vidíme okamžitý účinok ošetrenia NeoRevive ™ OxyGeneo ™ po jednom sedení. Jemné vrásky okolo očí sú viditeľne a okamžite vylepšené.

NeoBright ™

Zlepšenie vzhľadu pleti (elastóza) ; difúzna pigmentácia ošetrenej oblasti je takmer odstránená. Ošetrená oblasť je oveľa jednotnejšia, jemná a hladká.

ČASTÉ OTÁZKY


Aká je OxyGeneo ™ technológia ?

OxyGeneo ™ je inovatívna technológia exfoliácie pleti (odstránenie odumretých kožných buniek z povrchu kože) , zvyšuje úroveň okysličenia pleti a infúziu účinných látok, ktoré blahodarne pôsobia na pleť. Súčasne exfoliácia spolu s okysličením pleti optimalizuje vstrebávanie výživných prvkov v géle bohatom na živiny.

Ako OxyGeneo ™ okysličuje moju pleť ?

OxyGeneo ™ využíva Bohrov efekt, ktorý bol objavený Christianom Bohrom v roku 1904. Princípom Bohrovho efektu je fakt, že zvýšením koncentrácie CO2 (oxid uhličitý) dochádza k zvýšeniu obsahu kyslíka (O2) v pleti zvnútra. Pri použití kapsule a terapeutického gélu dôjde k vytvoreniu veľkého množstva CO2 na koži, ktorý aktivuje Bohrov efekt. Tým dôjde k prirodzenému maximálnemu okysličeniu pleti. Okysličovanie pokožky je prospešné vo všetkých anti - aging a reparačných postupoch ošetrenia pleti.

Pocit z ošetrenia OxyGeneo ™ ?

Ošetrenie OxyGeneo ™ je vnímané ako príjemná masáž tváre. Exfoliácia je popisovaná ako veľmi osviežujúca a pohodlná preto, že tu nie je využívaný žiadny podtlak (ako u iných prístrojov pre starostlivosť o tvár) . Celkové ošetrenie je upokojujúce a uvoľňujúce. Veľa klientov pri ošetrení zaspí a prebúdza sa s pocitom oddýchnutia a omladenia. Klienti s citlivejším typom pleti môžu cítiť pocit tepla na koži počas prvej časti ošetrenia.

OxyGeneo ™ v porovnaní s mikrodermabráziou ?

 

 

  • Mikrodermabrázia vykoná jednoduchú exfoliáciu pleti, ale bez pridanej hodnoty pre pleť. Pre vylepšenie výsledku je potrebná aplikácia účinnej masky. Výsledok však nie je stabilný, záleží na použitom produkte. Geneo vám dáva možnosť využiť ošetrenie s plným anti - aging a zosvetľujúcim efektom.
  • GENEO vykonáva peeling na vlhkej pokožke (výhodnejšie než na suchej) , ošetrenie bude ľahké a príjemné, bez podráždenia pokožky atď.
  • GENEO nepoužíva žiadne vákuum , ktoré môže spôsobiť rozšírenie povrchových žiliek.
  • Nehrozia žiadne hygienické a infekčné riziká týkajúce sa napríklad kapsule, ktorá skutočne vykonáva exfoliáciu na jedno použitie.
  • OxyGeneo okysličuje a vykonáva infúziu účinných látok do pleti, zatiaľ čo mikrodermabrázia vykoná len exfoliáciu bez pridanej hodnoty. OxyGeneo využíva infúziu do kože - vpravuje zložky ošetrovacích gélov: kyselina hyaluronová, kyselina azaleová atď.
  • Terapia je veľmi tichá bez obťažujúceho hluku.
  • Pri ošetrení mikrodermabráziou je bežné výrazné podráždenie pokožky trvajúce až 4 dni. To je do značnej miery spôsobené podráždením, ktoré spôsobuje opuch kože a anaeróbne prostredie umožňuje baktériám lepšie množenie. GENEO poskytuje vynikajúcu exfoliáciu s minimálnym podráždením a dodatočné problémy sú veľmi zriedkavé.
  • Celkovo máte výborný pocit po ošetrení pleti, ktorý vám nikdy nemôže mikrodermabrázia poskytnúť.

Môžem absolvovať ošetrenie OxyGeneo ™, keď mám akné ?

Áno. Exfoliácia je nedráždivá, a pretože OxyGeneo ™ nie je vákuové zariadenie, možno ošetriť oblasti tváre postihnutej nezápalovými akné. Poraďte sa so svojím OxyGeneo ™ expertom o vašich špecifických kožných problémoch.

Čo možno očakávať, vidieť a cítiť po ošetrení OxyGeneo ™ ?

Po ošetrení OxyGeneo ™ je pleť bohatá na kyslík a živiny. Vyzerá hladká, mäkká, lesklá a žiarivá. Pleť je svieža, jemná a aktívna.

Prečo nepoužívať technológie využívajúce vákuum ?

Pri použití vákua (s mikrodermabrazívnym zariadením a inými infúznymi technológiami) môže dôjsť k poškodeniu kapilár a spôsobiť viditeľné zmnoženie malých žiliek v priebehu času. OxyGeneo ™ je ne-vákuové zariadenie, je bezpečné pre použitie na všetkých typoch (vrátane citlivej pokožky) kože, v oblastiach tváre bohatých na kapiláry, ako je nos, a na citlivú pokožku okolo očí a úst.

Ako často môžem mať ošetrenie OxyGeneo ™ ?

K terapii kožných problémov, ako je poškodenie slnkom alebo akné sa odporúča jedno ošetrenie týždenne. OxyGeneo ™ raz za mesiac je perfektný dlhodobo udržiavací program proti starnutiu. Váš špecialista starostlivosti o pleť pripraví plán, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Môžem po ošetrení OxyGeneo ™ vyzerať lepšie než predtým ?

Áno! Terapia OxyGeneo ™ nemá prestoje a pleť vyzerá skvele hneď po ošetrení. Ak máte blížiacu sa významnú udalosť, naplánujte si terapiu OxyGeneo ™ na rovnaký deň alebo o deň skôr a budete vyzerať skvele.

Čo je pre mňa lepšie, NeoBright ™ alebo NeoRevive ™ ?

To záleží od typu a stavu vašej pleti. Váš špecialista vám odporučí najlepší prípravok pre vás. Ak máte pigmentované lézie (tmavé škvrny) alebo tmavú pleť, pravdepodobne NeoBright ™ bude tou pravou voľbou pre vás. Ak chcete zlepšiť celkový vzhľad pokožky a zmenšiť póry, NeoRevive ™ by mohlo byť lepšie, a alebo kombinácia oboch. Opäť platí, že najlepší zdroj je váš profesionálny odborník, ktorý bol dobre vyškolený na použitie GENEO.

Aký je rozdiel medzi OxyGeneo ™ a infúznymi technológiami, ktoré využívajú vákuum ?

Existuje významný rozdiel medzi technológiami, ktoré využívajú lokálne "omývanie" produktov na koži a GENEO obohateného produktu, ktorý je nanesený na celú tvár a je ponechaný na pleti v priebehu exfoliácie a infúzneho procesu. Po prvé - proces okysličovania spôsobí obohatenie pleti tváre účinnými látkami po celom povrchu tváre, na rozdiel od prístrojov využívajúcich podtlak - tam je infúzia vykonávaná vždy len v oblasti malého aplikátora, kde je práve podtlak. Kyslíkom obohatená krv je dopravovaná do kožných buniek. Prípravok sa aplikuje na celú tvár a pracuje na expandovanej koži dlhšie časové obdobie. Produkt má veľa času, aby sa vstrebal na celej tvári, kde obohatená krv prenáša účinné látky do bunky a poskytuje dôležité výhody. Predchádzajúca kožná infúzna technológia pracuje z tekutými roztokmi tak, aby nezanášali hadice. Výrobky OxyGeneo ™ sú obohatené kyselinou hyaluronovou, peptidami, antioxidantami atď., a sú vyrábané v optimálnej koncentrácii pre priame použitie na kožu.

Aby sme to zhrnuli: OxyGeneo ™ ošetruje celú tvár po celú dobu liečby.
Vodnaté infúzne technológie vykonávajú abráziu pleti pomocou vákua (nie je dobré pre kapiláry) môžu ošetrovať len malú plochu (veľkosť koncovky aplikátora) a produkt ide bleskurýchlo cez kožu, a nemá dostatok času, aby bol skutočne vstrebaný.