Dermalogica

dermalogica

Pleť v každom veku má svoje špecifiká a vyžaduje inú starostlivosť. Čo robiť, aby vyzerala zdravo a mlado?  Navštívte nás a spolu nájdeme riešenie.

Pracujeme výlučne s kozmetikou Dermalogica. Pár slovami by sme vám túto značku priblížili.

Dermalogica ® je vo svete č.1 v profesionálnom ošetrení pleti! Na popredné priečky najlepších produktov všetkých čias ju radí celá rada kozmetičiek aj celebrít.

Táto tzv. "kozmetika hviezd", ktorá sa po svete predáva len v tých najlepších kozmetických salónoch a je jednotkou v profesionálnom ošetrení. V Martine sme jediní, ktorí ošetrenie touto unikátnou kozmetikou ponúkajú. Vďaka analýze pleti Dermalogica Face Mapping ®, bude naša kozmetička dekódovať vašu pokožku po jednotlivých oblastiach - a odporučí vám správny režim, ktorý vďaka jej profesionálnym znalostiam a skúsenostiam zaručí skvelé výsledky. Dermalogica ošetrenie je stopercentne prispôsobené potrebám vašej pleti a je jedinečné pri každej vašej návšteve.

Dermalogica je kozmetika vyvinutá v roku 1986 v USA, zameriava sa na zdravie pokožky a na jej prevenciu. Jej výrobky sú vytvorené tak, aby spolupracovali a vzájomne sa dopĺňali. Všetky produkty sú hypo-alergénne, bez farbív, špeciálnych vôní a bežných dráždivých látok vedúcich k precitlivenosti kože. Samozrejme nie sú testované na zvieratách.

Dermalogica je značka, ktorá okamžite poprela prevládajúci názor o kráse a pôvabe pleti, tým že klasifikovala starostlivosť o pleť ako otázku zdravia a nie kozmetický problém. Rovnako ako ostatní odstránili známe dráždivé látky zo zloženia, Dermalogica navyše predstavila nový výkonný prvok do identity značky: špecializované odborné znalosti odborne školených kozmetičiek. Dermalogica vyškolí ročne viac ako 75.000 kozmetičiek. Profesionálne kozmetičky Dermalogica majú licenciu, sú odborne vzdelávané v oblasti zdravej kože, takže môžu odporučiť produkty Dermalogica a poskytnúť Dermalogica kozmetické ošetrenie, ktoré sa vyrovná ošetreniu lekárov-dermatológov. Majú odpovede na najnaliehavejšie otázky týkajúce sa starostlivosti o vašu pleť. Vedia, ako zabezpečiť skutočné, viditeľné výsledky.

Sú najlepší v odbore a majú skutočnú vášeň pre starostlivosť o pokožku. Všetky produkty Dermalogica sú vyrábané v USA a nikdy neboli testované na zvieratách. Predávajú sa len v miestach, kde je k dispozícii odborný konzultant, ktorý poskytuje odborné ošetrenie. Za posledných 20 rokov sa medzi profesionálmi stala Dermalogica voľbou číslo 1 na celom svete v starostlivosti o kožu.
 

DERMALOGICA FACE MAPPING ®

Diagnóza, ošetrenie, zlepšenie, prevencia - naša kozmetička analyzuje vašu pleť od partie čela až ku kľúčovej kosti, identifikuje prípadné problémy a osobné potreby vašej pleti a profesionálne ju ošetrí. Face Mapping ® zabezpečí, že odporúčanie Dermalogica produktov sa bude postupne zameriavať na konkrétne zóny a zaručí celkovo skvelý výsledok.

DERMALOGICA OŠETRENIE PLETI

Dermalogica ošetrenie pleti je stopercentne prispôsobené potrebám vašej pleti, a spoločne s podrobnou analýzou Face Mapping ®, je jedinečné pri každej vašej návšteve! Berte to ako svoju osobnú, pravidelnú rutinu, ktorá je vytvorená na mieste, na základe okamžitých potrieb vašej pleti.

Naše ošetrenia pleti zaručujú úplne zdravú pokožku a zahŕňajú kombináciu profesionálneho dvojitého čistenia, exfoliácie, extrakcie (ak je potrebná), masky, ručnej masáže, toniká, hydratácia a ochrany pleti.

  • odlíčenie - face mapping
  • úprava / farbenie obočia
  • masáž
  • manuálne čistenie / peeling
  • maska + sérum
  • záverečné ošetrenie krémom

Cenník:

FaceMapping       zadarmo
Ošetrenie kozmetikou Dermalogica  40,-€
Ošetrenie MicroZone (20 minút) 13,-€

 

DEMALOGICA OŠETRENIA


Objavte zdravie a vyriešte všetky nedokonalosti vašej pleti s profesionálnym ošetrením Dermalogica.
Pomocou jedinečnej analýzy jednotlivých zón tváre Face Mapping vytvárame ošetrenie, ktoré je prispôsobené individuálnym momentálnym potrebám vašej pleti a vašim požiadavkám. Profesionálne výrobky značky Dermalogica zabezpečia jej zdravý vzhľad.

OŠETRENIE PRE AKÝKOĽVEK TYP A STAV PLETI „pripravený presne na mieru“
Cca. 90 min
Cena: 40,-€
Povedzte zbohom typizovaným ošetreniam, z ktorých aj tak nikdy neviete vybrať. Dermalogica profesionálne ošetrenie zohľadňuje 100% všetky vaše momentálne a dlhodobé potreby a taktiež potreby vašej pleti vďaka zónovej analýze Face mapping. Ošetrenie je  jedinečné a ušité na mieru. Myslí na vašu každodennú starostlivosť, momentálny stav a potreby vašich jednotlivých zón pleti. Ošetrenie kombinuje všetko, čo potrebujete pre ozdravenie a udržanie vašej pleti čo najdlhšie mladistvej. Profesionálne dvojité čistenie, exfoliácia, extrakcia, masáž a masky, samozrejme môže byť úprava obočia, farbenie, depilácia a záverečný make up.

AGE SMART OŠETRENIE - Starostlivosť pre zrelú pleť, predčasne starnúcu, unavenú
Cca. 110 min
Cena: 50,-€
Spozorovali ste na svojej pleti viac známok únavy alebo starnutia, viac ako by ste  si predstavovali? Doprajte jej silnú revitalizačnú kúru, ktorá ju okamžite a viditeľne zregeneruje, pozdvihne a rozžiari. Hydroxykyseliny a vitamíny sa postarajú o textúru a farbu, masážne techniky zamerané na hĺbkové tvárové svalstvo odstráni známky únavy a povädnutie pleti. Jedinečné textúry a techniky tohto úžasného ošetrenia budete vy aj vaša pleť milovať.

CHROMA WHITE OŠETRENIE -Starostlivosť o hyperpigmentovanú pleť
Cca. 90 min.
Cena: 40,-€
Ošetrenie zrýchľuje zosvetlenie, zlepšuje zafarbenie a rozjasnenie pleti a vytvára svieži a zdravo vyzerajúci vzhľad pokožky. Silné exfolianty vyhladia pokožku a odstránia nevýrazný povrch buniek, minimalizuje sa výskyt slnečných a stareckých škvŕn. Rastlinné extrakty pomáhajú pri liečbe a prevencii nerovnomernosti zafarbenia, zlepšujú farbu a tón pleti. Na záver ošetrenia sa použije intenzívna hydratácia, ktorá vyhladí jemné suché línie vrások, zlepší ochrannú bariéru, vyživí pleť a chráni ju pred vplyvom znečisteného prostredia. ChromaWhite ošetrenie je prirodzené oveľa efektívnejšie pri sériách ošetrení a v kombinácii s domácim ošetrením vhodne zvolenou Dermalogica terapeutkou.

MEDIBAC OŠETRENIE – starostlivosť o aknóznu pleť v dospelom veku
Cca. 90 min.
Cena: 40,-€
S touto účinnou liečbou, ktorá rýchlo vyčistí akné a pomáha v zabraňovaní ďalšieho výskytu aj po ošetrení, dostane akné u dospelého stop. Začína sa s dôkladným čistením, po ktorom bude nasledovať profesionálna exfoliácia a následne extrakcia pre lepšie vyčistenie pleti, bez toho aby došlo k rozšíreniu baktérií spôsobujúcich akné. Aplikácia Dermalogica ukľudňujúceho profesionálneho systému masiek detoxikuje pokožku a zároveň ukľudňuje podráždenie a začervenanie. Nemastná hydratácia a slnečná ochrana pomáha k hydratácii pleti, ovláda nadmerný povrchový tuk a zároveň zabezpečuje ochranu pleti.

OŠETRENIE ULTRACALMING – starostlivosť o citlivú a precitlivelú pleť
Cca. 60 min.
Cena: 40,-€
Extra ukľudňujúce ošetrenie UltraCalming prinesie úľavu začervenanej, podráždenej, citlivej ako aj scitlivenej pleti. Toto ošetrenie prospeje vašej pleti, prináša neuveriteľné výsledky. Citlivej podráždenej pleti poskytne úľavu a ukľudnenie. Potlačí začervenanie pleti a súčasne posilní ochrannú kožnú bariéru. Špeciálna masáž vás zbaví stresu, citlivosti očí a uľaví vašim problémom s dutinami. Vďaka terapeutickej ovsenej múčke, obsiahnutej v špeciálnej maske, a teplej pare budete cítiť, že je vaša pleť odolnejšia a vyživená.

MICROZONE – 30 minútové ošetrenie na mieru
Cca. 30 min.
Cena: 13,-€
MicroZone je iné ako bežné ošetrenie pleti. Je vhodné pre klientov, ktorí sú časovo vyťažení. Zameriava sa na špecifické problémy pleti. Na základe analýzy vašej pleti navrhneme cielené intenzívne 20 minútové ošetrenie špecifických oblastí, zón. Tieto ošetrenia sú vhodné aj pre tínedžerov.