MIHALNICE NA POČKANIE

 Čo je to semipermanentné predlžovanie mihalníc?

Jednotlivé 3D mihalnice sa jednotlivo priliepajú na vaše prírodné mihalnice. Boli vyvinuté na každodenné použitie. Na rozdiel od klasických tŕs vyzerajú prirodzene. 

 Z čoho sú umelé mihalnice vyrobené?

3D umelé mihalnice sú jedinečné syntetické vlákna mihalníc, ktoré sú kučeravené tak, že dokonale kopírujú prirodzené mihalnice. Dostupné sú rôzne hrúbky, dĺžky a materiály.

 Poškodzuje predlžovanie rias moje prirodzené mihalnice?

Pri profesionálnej aplikácii predlžovanie a zahusťovanie mihalníc nepoškodzujú vaše mihalnice. Keďže sa mihalnice nemusia každodenne líčiť, tak nie sú zaťažované líčidlami a následne večerným odličovaním. Každý z použitých výrobkov je dôkladne otestovaný, aby sa zabezpečilo, že je vhodný pre tento účel.

 Ako dlho predlžované riasy vydržia?

Pri dodržaní starostlivosti môžu umelé riasy vydržať tak dlho ako vaša prírodná mihalnica, ktorej životný cyklus je 60 až 90 dní a potom je nahradená rastom novej. Keďže každý deň strácame niekoľko málo mihalníc, je potrebné každé 3-4 týždne čiastočné doplnenie. Po aplikácii je nevyhnutné vyhnúť sa vode v oblasti očí, aby sa špeciálne lepidlo s novou mihalnicou úplne priľnulo k prírodnej mihalnici. 

 Sú bezpečné?

Výrobky, s ktorými pracujeme sú jedinečné a dosahujú najvyššiu kvalitu. Mihalnice sú špeciálne upravené, natočené curl technikou tak, aby kopírovali vzhľad prírodných mihalníc. Na očiach ich necítite, sú ako vaše prírodné mihalnice. Používané lepidlá sa nevyparujú a nedráždia. 

 Môžem používať špirály na mihalnice, ak mám nalepené 3D mihalnice?

Áno, je to možné, nie je to však potrebné, predĺženie mihalníc vytvára taký dojem, ako keby špirála už bola použitá. Používajte výlučne špirály na báze vody, NIKDY NIE NA BÁZE OLEJA ALEBO VODE ODOLNÉ ŠPIRÁLY.

 Ako sa mám pripraviť pred aplikáciou?

Buďte nenalíčená. Mihalnice si očistite bezolejovým a bezglykolovým odličovacím prípravkom na oči, umyte si ich jemným mydlom a vodou. 

 Je čierna jedinou farbou?

Jednotlivé mihalnice existujú v rôznych farbách. Okrem čiernej si môžete vybrať aj modrú, červenú, zelenú, fialovú, žltú. Odlesky farieb môžu dosiahnuť skvelý efekt.

3D